Akıllı Telefonunuz İçin Oyun Önerilerimiz

Yaz döneminde yeni mobil oyun arayan oyuncular, bu haberdeki ücretsiz oyunları indirerek boş zamanlarını değerlendirebilirler.

Seçtiğimiz oyunlar hem Android hem de iOS kullananlar için uygundur. İşte son zamanların başarılı ücretsiz oyunları;

7 Mages


Fantastik aksiyon tarzı 7 Mages’ta amaç, halkı zulme uğratanlara karşı koyup, adadaki köylüleri, doğayı kurtarmak. Raven Adası’nda sakince yaşayan ve sadece ekinlerini yetiştirmekle uğraşan halk, oyun kurgusuna göre saldırılara uğramaktadır. Bu fantastik dünyada tamamen kendinize has taktikler oluşturup, 30’dan fazla düşmanla mücadele ederek Raven Adası’nı kurtarabilirsiniz. Bu oyunu 14 fantastik orman bölgesinde oynayabilir, 60’tan fazla savaşla, elementlerle, büyülerle aksiyonu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Race Kings

Gerçek zamanlı çevrimiçi yarış oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre demektir. Satın alıp geliştireceğiniz birçok araç arasından seçiminizi yapacak ve gerçek zamanlı olarak rakiplerinize karşı mücadele edeceksiniz.

South Park Phone Destroyer

South Park’ı sevenler için aksiyonu bol, gerçek zamanlı strateji oyunu arayanlara muhteşem bir alternatif. Rakibinizi yenmek için kovboy, sihirbaz ve cyborg olacaksınız.

The X-Files: Deep State

Araştırma, kanıt toplama, fikir yürütme ve çok daha fazlası bu oyunun içinde bulunuyor. Üstelik kanıtlara ulaşamazsanız çok büyük hatalar da yapabiliyorsunuz. Eğer dedektif oyunlarına merakınız varsa kesinlikle denemeniz gereken bir yapım olmuş.

EARTH WARS

2020 yılında Dünya gezegeni tanımlanamayan düşman bir organizmanın yuvası olur. E.B.E. adı verilen bu organizma kısa sürede güçlenerek insanlığı yok etme noktasına gelir. İşte böyle bir evrende herkesin son umudu oluruz ve müthiş bir hack n slash macerasının içine atılırız. EARTH WARS ücretli bir oyun ama inanın verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ediyor.

Dream Machine – The Game

Bir robotu yönlendireceğiniz bu oyunda, karşınıza çıkan bulmacaları çözüp birbirinden farklı mekanizmaların üstünden geçeceksiniz. Tehlikeli bölümleri, yeteneğinizi ve aklınızı kullanarak geçebilirsiniz. Bilgi ve becerilerinizi ortaya koyabileceğiniz eğlenceli vakitler sizi bekliyor. Grafik ve ses kalitesinin yüksek olduğu bu oyunda mekanik dünyayı keşfe çıkacaksınız.