Clash of Clans Oyununda Köy Düzenin Önemi

Günler geçtikçe Clash of Clans ününü arttırıyor ve oyuncuları git gide artıyor. Daha önceki yazılarımda clash of clans hakkında bir çok bilgi vermiştim oyunda saldırı kadar savunmada önemli peki bu savunma nasıl gelişecek?

Tabi ki savunmalarınızın seviyelerini yükselteceksiniz. Ama bu yeterlimi? Savunmalarınız ne kadar yüksek olursa olsun köy düzeniniz iyi olmazsa hiçbir işe yaramaz. Bu yüzden kendinize acilen iyi bir düzen bulmalısınız.

KÖY DÜZENİ ARARKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

İyi bir köy düzeni bulabilmeniz için öncelikle ganimeti mi yoksa kupanızı mı korumak istediğinize karar vermelisiniz. Benim sizlere önerim 100 120 level olana kadar ganimeti korumaya önem vereniz olacaktır. Zaten bu levellere kadar kupanın da çok bir önemi yok, aslında size zararı olur yüksek kupalarda yüksek leveller karşınıza çıkar buda saldıracağınız köylerde zorlanacağınız, size saldıranların ise rahatlıkla köyünüzü alt üst etmesine sebep olur. Bu nedenle kendinize ideal bir kupa bulup o kupa aralığında kalmaya özen göstermenizi öneririm.

İDEAL BİR KÖY DÜZENİ NASIL BULABİLİRİM ?

Oyunda eğer yenişeniz köy düzeninizi kendiniz yapabilirsiniz; yeni değilseniz kesinlikle internetten yararlanmalısınız. İyi bir köy düzeni ararken köy binanızın seviyesini  ganimet yada kupa için köy düzeni aradığınızı belirtmenizi öneririm. Örnek ‘Clash Of Clans 9. Seviye köy binasına uygun  ganimet koruma köy düzeni ‘ gibi arayabilirsiniz.

Eğer verdiğim önerileri dikkate alırsanız eminim başarıya ulaşacaksınız…