DJI Mini 2 Çok Güzel Fakat Çook Pahalı

Dji Mini 2 en büyük özelliği Wi-Fi yerine “OcuSync 2” özelliği ile Wi-Fi gücünü 2.5 kat arttırarak kullanıcılarına daha verimli bir teknoloji karşılıyor.

Dji tüm serilerinde yeni teknolojiler ile karşımıza çıkıyor ve gerçekten bu konuda oldukça başarılı. Mini serisi hem hafif hem de basit kullanımı ile karşılıyor. Dji en hafif Drone olarak Mini 2’yi duyurdu. Benzersiz özelliklere sahip olan Mini 2, yeni teknolojileri beraberinde getiriyor.

Dji Mini 2 genel özellikleri nelerdir?

Mini 2 bizleri 249 gram ağırlığı ile karşılıyor ve “OcuSync 2” Wi-Fi özelliği ile 2.5 kat stabil bağlantı özelliği sunuyor. Drone uçurmanın en önemli özelliği kamerası, 4K 30 fps çekim yapabiliyor. Ek olarak 1080p 60 fps çekimler de gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar, Mini 2’yle artık JPG değil, RAW uzantılı ham fotoğraflar da çekebiliyorlar.

Mini 2’yi 31 dakika havada kalma özelliği sunuyor ve saatte 40 kilometreye kadar esen rüzgara karşı da dayanıklı. Bu özelliklere ek olarak da 60 kilometre hıza kadar çıkabiliyor. Drone da tek eksik sensörleri. DJI’ın yaptığı açıklamalara göre Mini 2, kısa bir süre önce piyasaya sürülen Mavic Air 2‘yle aynı kumandaya sahip.

Dji Mini 2 ülkemizdeki fiyatı ne kadar?

Drone’un standart paketinin fiyatı 449 dolar, combo paketin fiyatı ise 599 dolar. Combo pakette 3 adet pil, 3 adet pervane, 18 adet yedek vida, pervane tutucusu, iki yönlü şarj istasyonu ve DJI 18 Watt USB şarj adaptörü çıkıyor.