Küçük ve Zarifliğiyle DJI Osmo Mobile 3 Hakkında İnceleme ve Fiyatı

DJI mükemmel ürünlerin arasına bir yenisini daha ekledi, DJI Osmo Mobile 3. Küçük ve zarifliğiyle daha çok dikkat çeken Osmo Mobile 3, her zaman yanınızda taşıyabileceksiniz.

DJI, çıkarmış olduğu ürünler arasında özellikle el gimbali olarak daha küçük ve daha zarifliğiyle video ve fotoğraf çekimi sırasında oluşan titreşimi tamamen yok etmiş. Hafif, son derece duyarlı tasarım gerçek zamanlı olarak hareketlerinize hızlıca tepki verir. Sadece 405 gram ağırlığa sahip ve 3 eksenli motoruyla telefonunuzun zoom özelliğini daha rahat kullanabileceksiniz. Bekleme moduna sahip özelliğiyle her an çekim yapmak için hazırda bekler ve sırt çantanızda çok daha rahat taşınabilir. Akıllı tasarımı sayesinde Osmo Mobile 3 uzun süre tutulabilir. Rahat bir tutuş avucunuza mükemmel bir şekilde oturur ve sınırlama olmadan oluşturmanıza olanak sağlar.

Fotoğraf paylaşmayı sevenler için hikaye modu gibi bir çok özelliğe sahip ve kolayca bir şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Story mode özelliğiyle otomatik olarak hareket, müzik ve diğer efektler ekleyerek çekimlerinizi saniyeler içinde dönüştüren birçok şablon sunar. Videonuzu çeşitli müzik şablonları, geçiş efektleri ve filtrelerle özelleştirdikten sonra, çalışmalarınızı kolayca sosyal medya platformlarında hızlıca paylaşım yapabilirsiniz. Active Track, bu özellik hareketli videolar için Osmo Mobile 3’de daha çok geliştirilmiş gözüküyor.

Henüz ülkemizde mevcut değil kendi web sitesindeki fiyatı 119$.