Dji Pocket 2 Tanıtıldı. Dji Durdurmak Lazım. :)

Dji özellikle bu yıl ki yeni ürünleri ile kullanıcılarını daha çok şaşırttı. Dji Pocket ailesine bir üye ekledi, işte Pocket 2.

Dji Pocket 2, yeni özellikleri ile kullanıcılara üstün performans sergilenmesi bekleniyor. Bir önceki Pocket’a göre fotoğraf çekimi ve video çekimi daha çok gelişmiş gözüküyor. Özellikle zoom yapma ve mercek kalitesi oldukça geliştirilmiş gözüküyor.

Pocket 2 özellikleri neler?

1/1.7 inç boyutunda ve 64 megapiksellik ana kamerayı bünyesinde barındıran Osmo Pocket 2 Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, kameraya HDR video özelliğinin de geleceğini söyleniyor. 64 megapiksel modundayken 8 kata kadar dijital yakınlaştırma yapılabiliyor. 16 megapiksel ve Full HD çözünürlükte ise 4 kat kayıpsız yakınlaştırma yapılabiliyor.

Tam dolu iken 140 dakika çekim yapabiliyor ve ayrıca 60 fps 4k çekim yapmayı da mümkün kılabiliyor. Ayrıca gelişmiş mikrofon özelliği ile vlog çekim yapanlar için oldukça kullanılabilir olacağı gözüküyor.

Pocket 2 ülkemizdeki fiyatı ne kadar?

Standart ve creator şeklinde iki farklı model ile bizi karşılayacak ve standart versiyonu 3.699 TL‘den, Creator Combo paketi ise 4.999 TL‘den satışa sunulmuş durumda.