DJI Tasarım Harikası Mavic Mini ile Tanışın

Mavic Mini, avuç içinize hatta cebinize sığabilir fakat marifetleri kendinden büyük. Katlanabilir yapısı ve ileri düzey özellikleriyle DJI’ın beğenilen drone modellerinden Mavic, mini versiyonu ile tanışın.

Mavic mini sadece 249 gram ağırlığa sahip ve ağırlığı ile hem dünyanın diğer ülkelerinde hem de Türkiye’de lisanssız olarak kullanılabilen DJI Mavic Mini, 4 km menzil, 30 dakika uçus süresi gibi özellikler sunuyor. GPS alıcısı da bulunan ürün üzerindeki kamera ile 2.7K 30 fps çözünürlüğünde video kayıt edebiliyor. Mavic Mini, 12MP çözünürlükteki üç eksenli 2.7K gimbal kameraya sahip durumda.

Position modunda Drone daha otonom hareketler yaparken Sport modunda ise biraz daha fazla tecrübe istiyor. CineSmooth ile daha sinematik videolar için cihazın ara verme süresi uzatılırken kullanım esnasında canlı HD yayın alınabiliyor.

Küçük bir karşılaştırma yapacak olursak Mavic Mini, Spark modelini resmen geri plana atacak bir adım attı. Bunun yanında Mavic Pro yerine de Mavic 2 Zoom almak daha mantıklı hale geldi. Kısacası Mavic Mini satış konusunda bazı modellerin yerini oynatacak.

Mavic Mini Teknik Özellikleri Nedir?

  • 249 gram ağırlık
  • 30 dakika maksimum uçuş süresi
  • 4 km HD video iletim özelliği
  • 3 eksenli gimbal 2.7K kamera
  • Basitleştirilmiş kayıt ve düzenleme yazılımı

DJI Mavic Mini Türkiye fiyatı belli oldu. İlk paket için tavsiye edilen satış fiyatı 2.699 TL olarak belirlendi. İkinci paket için fiyat ise 3.399 TL olarak açıklandı