Farming Simulator 16

Sizlere Farming Simulator 16 oyununu anlatacağım. Youtube video girişi gibi oldu ama olsun dostlar 🙂 Her neyse biz konumuza dönelim.

Farming Simulator 14’ü bilmeyen yoktur. Malum oldukça sevilmiş ve beğenilmişti.Şimdi sırada Farming Simulator 16 var. Yenilenen arayüzü ve araçları ile mükemmel bir görünüme bürünmüş, daha modernize bir hal almış bu sefer ki oyun. Zaten simulasyon oyunlarına hasta biri olarak Farming Simulator 14 gibi olsa da pek bir şey demezdim. Ancak insan yeni bir oyun olunca beklenti de yüksek oluyor haliyle.

Farming Simulator 16’da bu beklentileri karşılayacak bir oyun olmuş cidden. ama bilgisayardaki o tadı veremez. Açıkçası bilgisayardaki tadı vermesini de beklemedim 🙂 Nede olsun telefon yani değil mi? 🙂

Dostlar öncelikle haritadan biraz bahsedeyim. Harita yenilenmiş. Olay tamamen farklı çoğu şeyin yeri değişmiş. Örneğin marketin yeri öncekinden farklı bir şekilde tasarlanmış ve tarlalara daha yakın bir şekilde konumlanmış. Malum git gel insanı yoruyordu. O açıdan iyi olmuş diyebilirim.

Araçlara gelecek olursak; araçların tasarımları daha kaliteli hale gelmiş ve sanki biraz daha yuvarlatılmış o eski kasveti yok yani daha modernize edilmiş.

Özellikle efektlerde büyük bir gelişme olduğunu söyleyebilirim. Çünkü grafik paketi oldukça gelişmiş ve HD ötesi gibi bir şey olmuş. Traktörlerin tekerlekleri ve kendisi artık çamurlanıyor ve yıkamaya götürmemiz gerekiyor. Çamurlu sevenler yıkamak zorunda değil tabiki de 🙂

Tahılların rüzgarda sallanması vs her şey çok güzel. Tahıllara ek olarak birde patates ve turp gelmiş ve tabiki de bunları da biçmek için ayrı birer römork. Ancak benim beklentimi karşılamadı bu römorklar. PC’deki gibi birer başlı başına araç olsaymış daha tatmin edici olabilirmiş. En azından benim için. Daha fazla uzatmadan sizi görsellerle baş başa bırakıyorum.

Oyuna edecek başka laf bulamıyorum hd grafik ve mükemmel bir oynanış sağlayan bu oyun için Giants Software’ye teşekkür ederim.

Görüşmek Üzere…

%d blogcu bunu beğendi: