Google, Kullanıcılarına Yeni bulut Depolama Servisini Kullanıma Sunuyor!

Bulut depolama artık tamamıyla hayatımızın bir parçası oldu. Daha öncelerde sürekli olarak veri kaybı sorunu yaşayanlar için muhteşem bir çözüm olan bulut depolamalar, Google artık bir tık daha bu olayı üste taşımakta.

Google drive’dan farkı ücretli bulut depolama servisinden faydalanmak isteyenler için kullanacağı yeni bir platform demek mümkün. Ücretsiz üyelik şu an size 15GB’lık bir depolama alanı kazandırıyor. Google One’ın en düşük planı ise ayda 1,99 dolara mal oluyor ve size 100GB’lık depolama alanı sunuyor. Daha yüksek planlar arasında aylık 2,99 dolarlık 200GB depolama alanı ve aylık 9,99 dolarlık 2TB alanı sunan planlar var.

Şu anda en çok merak edilen Google One’ın fiyatlar nedir?

Önceden kullandığı Google Drive servisi için ödeme yapan Google kullanıcıları da bundan sonra servislerini Google Drive yerine Google One üzerinden almaya başlayacaklar.

Google One için şimdilik belirlenen fiyatlar ise şöyle:

  • 100 GB kapasite aylık 1.99 dolar
  • 200 GB kapasite aylık 2.99 dolar
  • 2 TB kapasite aylık 9.99 dolar
  • 20 TB kapasite aylık 199.99 dolar
  • 30 TB kapasite ise aylık 299.99 dolar

Google One ilk olarak ABD’de kullanıma açılacak. Firma, hizmeti diğer piyasalara ulaştırmak için çalıştığını söylüyor. ABD dışında yaşayanlar, Google One yakından incelemek isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz!

https://one.google.com/getupdates