Iron Man Tasarımlı Samsung S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung’un yeni telefonu olan tasarımı ile dikkatleri üstüne çekmeye başarıyor. Iron Man hayranları için çıkardığı yeni telefonunu sınırlı sayıda ürettiği ve satışa sunmuştu. Hayranları için hem dikkat çekici hemde haftalar öncesi harika bir ürün olacağını belli etmişti.

1,079 dolardan satışa sunulan telefon ilk olarak üretildiği bölgelerde “Kore” satışa sunulan ve bir hafta sonra eBay’de açık arttırma ile satışa sunuldu. Tahmin edebileceklerimiz üzerinde bir değer çıkarak 35,600$ kadar bir fiyat gördü. Bu fiyatın üstüne daha ne kadar artabilir dedirten olay Çin’de yaşandı. jd.com sitesinde tekrardan açık arttırma ile satışa konulan telefon yaklaşık olarak 91,000$ alıcı buldu. Bu açık arttırmaya 92,429 kişi katıldı ve bu kadar zamanda ilgini artması Samsung’u mutlu etti.

Samsung’un özel tasarımı ve arc reaktörüne benzeyen kablosuz şarj aleti ile ayrı bir dikkatleri üzerine çekmeye başarmış olup, Çin ülkesinde 6 rakamın iyi şansı sembolize etmesi, açık arttırmaya sunulan telefonun seri numarasın da 66 rakamın yazılması çifte şans anlamına geliyor. Bu yüzden de bu kadar ilgi duyulduğu tahmin edilmekte.