Motobike Fuar’ı; Tek Kelime İle Motosikletler Harika

2020 yılının şubat ayında gerçekleştirilen Motobike motosiklet ve bisiklet fuarı oldukça etkileyici motosikletlere ev sahipliği yaptı.

Ruhumuzda var olan iki tekerlek sevdasına biraz daha yakından takip ettikçe istek ve arzular çoğalıyor. Hafta sonu yapılan etkinlikte Harley Davidson, Yamaha, Honda ve Ducati markaları başta olmak üzere bir çok markanın yer aldığı fuarda keşke benim olsa diyebileceğiniz motosiklet ve ekipmanları vardı. Fuarda en çok dikkatimi çeken olay daha önceki senelerde Racing tipi motorlar ön plandaydı fakat bu yıl ki etkinlikte Chopper/Cruiser tipi motorların sayısı Racing kadar vardı.

İlk olarak ekipmanlardan başlamak istiyorum. Fiyat olarak merak edenler fuar boyunca özellikle son gün biraz daha indirimle alışveriş yapılabilmekteydi. Kalite bakımında Alpinestar’dan en kötü markaya kadar çeşit bolluğu ve neredeyse bir çok ürün piyasa değerinin altındaydı.

Motosiklet fiyatları ise bilindik ve iyi markalar ortalama en düşük 40.000 TL’den başlıyor 500.000’e kadar çıkanları gördük. 🙂