Mükemmel Grafikli Mobil Oyunlar

Günümüzün vazgeçilmezi olan mobil oyunlar, grafik olarak yüksek kaliteli oyunlar arayışındayız. Sizler için seçtiğimiz yüksek grafikli oyunlar listemize gelin göz atalım.

Bullet Force

Mekanikleri, rekabetçi yapısı ve hepsinden iyisi grafikleriyle son yılların en başarılı oyunlarından biri, kuşkusuz Bullet Force. Akıcı grafikleriyle ve rahat kontrolleriyle mobil arenada fırtına gibi esen yapım, grafik tarafında daha fazlasını isteyenlere hitap ediyor.

Need for Speed – Most Wanted

40 farklı araç arasından istediğinizi seçerek sürekli polis ve düşmanlarınızdan kaçıp kurtulmanız gereken heyecanlı ve kaliteli bir oyun. Araba yarışlarına gireceğiniz oyunda araba kazalarının efektleri ve sahneleri oldukça etkileyici.

Chaos Rings

Seçeceğiniz çift ile diğer çiftlere karşı dövüşeceğiniz ve en son hayatta kalan çift olmaya çalışacağınız adrenalin dolu bir RPG.

Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade, hem eğlenceli oynanışı, hem de grafikleriyle göz dolduruyor. Ücretsiz bir oyun olan Freeblade, Space Marine’lerin ihtişamlı dünyasını sizlere sunmayı başarıyor.

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Arkadaşlarınızla birlikte bir takım halinde insanlığı kurtarmanız gereken heyecan ve aksiyon dolu bir oyun. Canlı olarak sesli iletişim kurabileceğiniz oyunda farklı silah ve araçlar kullanarak düşmanlarınız ile savaşıyorsunuz.