Seyahatlerinizi Ucuza Getirmenin Yolu Ticketbis

Herkes tatile çıkmak ister ama baz maddi durumlardan dolay bir takım sıkıntılar yaşarız hatta yola çıkmadan başlar bu sıkıntılar. Ticketbis uygulaması ile ikinci el bilet satın alma imkanı sunmakta ve bu sayede seyahate başlamadan basit ve ucuz yolla başlayabilirsiniz.

Türkiye içinde yavaş yavaş kendini göstermeyen Ticketbis, yurt dışına seyahat durumunda bile kendi para biriminizle ödeme yapabilmektesiniz. Satın almış olduğunuz biletler nasıl elimize ulaşır?

Ticketbis bilet satışlarından bizzat kendisine sorumluluk atamış ve satın alınan biletleri satıcıdan alıp, alıcıya ulaştırmakta. Bu işlemleri gerçekleştirirken Ticketbis, satıcı tarafından %10 komisyon ve alıcı tarafından %15 komisyon almakta. Şu ana kadar bir milyondan fazla bilet satışı yaptığını belirten Ticketbis’in 2013 yılında 28 milyon euro olan cirosu 2014 yılında 55 euro’ya çıktı, kendi verilerine göre. Ticketbis geçtiğimiz nisan ayında 3,2 milyon dolarlık beşinci tur yatırımını almıştı. Ticketbis kullanıcıları için önemli uyarılardan biri ise, Ticketbis üzerinde 8 bine yakın etkinlik listeleniyor. Ancak etkinliklerin süreli olduğunu ve sayılan sezona göre farklılıkların gösterdiğini hatırlamak önemli olabilir.