Smash Hit! Kır, Dök, Parçala!

Oyunun amacı karakterimiz ilerlerken daha doğrusu ekran ileriye doğru gidiyor. Her neyse bu olurken önünüze çıkan camları kırmak. Camları kırarken kullanacağımız nesneler ise parlak demiş bilyeler.

Daha çok gümüş diyesim geliyor ama çok daha ağır gözüküyor.

Bu bilyelerin tabi ki de belirli bir sayısı var. Bu sayı biz önümüze çıkan cam engelleri kırarken azalıyor. Ancak değişik şekillerde karşımıza sağımıza solumuza gelen geometrik şekilli prizmalar vs. şeyleri kırınca ise artıyor.

Az çok oyunun amacını ve oynanışını anlattım. Oyun güzel ancak tek sorunu bir zaman sonra aşırı hızlı gitmesi ve bilyelerin su misali elimizden akıp gitmesi.

Oyunun sesleri gayet gerçekçi sanki gerçek bir cam kırılıyormuş gibi hissettiriyor. Grafikler ise gayet tatmin edici. Efektler de grafikleri tamamlayacak nitelikte. Yani oyun oldukça eğlenceli ve bağımlı yapacak cinsten bir oyun. Çok uzatmak istemiyorum. Sizi oyunun görselleri ile baş başa bırakıyorum.

Görüntülerden de anlaşılacağı üzere oyun kaliteli bir android oyunu. Oyunun ios sürümünün olup olmadığını bilmiyorum. Oyunu Google Play’de “Smash Hit” adıyla arayarak bulabilirsiniz.

Görüşmek Üzere…

%d blogcu bunu beğendi: