Tatilden Önce 5 Bilinmesi Gereken Girişim

Havaların ısınması ile beraber herkesin içini kaynatan tatili yapmak istiyor. Çoğu insan bir anda karar verir çıkar gider kimisi ise aylar önceden almıştır biletini yapmıştır planını gider.

Şimdi ise tatil için farklı girişim faktörlerini size sunacağız;

Airsocial

Uçak seyahatleri günümüzde rövanşda olsada, uçakta sosyelleşmekte çok önemli kalmakta. Airsocial’da bir profil oluşturup, uçuşunuzu eklemeniz yeterli ve ardından kimlerle seyahat edeceğinizi veya kimlerin size katıldığını görebilirsiniz.

World Packers

İnsanın içinde bulunan yetenekleri artık yer yüzüne çıkarma imkanı geldi! WorldPackerss ile yeteneklerinize göre size özel dünyanın her yerinde konaklama imkanı sunuyor. En yetenekli olduğunuz koynuyu seçip, karşınıza çıkan mekanlar sizin seçtiğiniz yetenekle ilgili yerler.

Party With A Local

Parti hayatı sizi yansıtır ve içinizde ki duyguyu dışarı yansıtmak istiyorsanız en seveceğiniz uygulamayı bulduk. İsterseniz yerli parti isterseniz turistik yerde partileme sağlayan uygulamadır.

Field Trip

Çevrenizde bulunan gezilip, görülmesi gereken yerler olduğunda dünyanın neresinde olursanız olun orayı artık bileceksiniz.

Bon Appetour

Dünyanın her yerinde yerel halk ile yemek yemenize imkan sunuyor. Tek başına yolculuk yapmayı sevmeye kişiler için sosyalleşmek istediklerinde bulunamaz bir imkandır.