Telefondan Ayakkabınızı Kontrol Edin

Teknoloji yine bizi şaşırttı ve telefondan ayakkabınızın rengini değiştirme imkanı verdi. Bunun son örneklerinde biri de The Shift Sneaker.

Dilediğiniz renge bürünebilen The Shift Sneaker ile artık ayakkabınızın rengiyle kıyafetinizin uyumu bir sorun olmaktan çıkıyor. Ayakkabınızın içerisinde led lamba teknolojisi kullanılarak renk seçenekleri giyilebilir teknolojiye dahil edildi. Led’ler ayakkabının malzemesine örülerek isteğe göre ayakkabı renginin değişmesine olanak sağlamakta.

Akıllı telefonlarda Application bulunan Android ve IOS uygulamalarda indirip, ayakkabınızla etkileşime geçebiliyorsunuz. Böylece siyah, beyaz, pastel, neon ve ana renklerinden birini seçebiliyorsunuz. Tenis ayakkabılarında olduğu gibi nefes alabilen bir yapıda ki spor ayakkabı kaplamasının elektriksel sinyalleri akıllı telefonunuzun yüzeyinde olduğu gibi dokunmaya tepki verebiliyor. Koşu yapan birisi iseniz tam zevki dorukları çıkartacak ve adımlarınıza göre eşitleniyor. “Running Pack” ise telefonunuzdaki adım sayacına link veriyor. Koştuğunuz zaman telefonunuz ile adımlarınız eşitleniyor. Ve hedeflediğiniz adıma yaklaşma oranınıza göre ayakkabılarınız renk değiştiriyor.