Telefonunuz İçin Önerilen Oyunlar

Telefonunuz da oyunlar listesi iyice kabarıyor fakat bunların içlerinde kaliteli oyunlarda var. İş yerinde, evinizde, otobüste gibi yerlerde rahat bir zaman geçirmeniz için oyun listemiz;

Six Guns

Oyun dünyasında bilinen GameLoft şirketinin yapımcısı olan Six Guns muhteşem kovboy oyunu olarak bilinen, grafik ve oynanış bakımında en iyi android oyunları arasında yer almakta. Vahşi batı atlarla dolaşıp sıkıldığınız an dilediğiniz karakterin kafasını sıkıp, keyfini çıkartabilirsiniz.

Traffic Racer

Eski yıllarımız da ateri oyunlarında bilinen Road Fighter oyununa yakın bir oyun olarak hatta anımsatan bir oyundur. Oyunun amacı hem yarış yapıp eğlenmek hemde paralar kazanıp son model arabalar alabilmeniz.

Asphalt 8

İlk çıktığı zamanlardan beri tüm serileri ayrı ayrı tutulan oyun, günümüze uygun 3 boyutlu bir grafikle karşımıza geliyor. Hem multiplayer oynama imkanı hemde kamera açılarını değiştirerek gerçeklik hissi katıyor.

Hungry Shark Evolution

Oyunda ki karakterimiz köpek balığı ve hedefimiz etrafta ne kadar et varsa yemek. Oyunun bir gerçek özelliği ise çocuğunuz varsa sersörleyip oynama veya yetişkinler için sersözrsüz bir şekilde oynama imkanı veriyor. Tabii ki dikenli balıklara da dikkat ederek oynamak gerekiyor.

GTA San Andreas

Bizi oyuna bağlayan oyunlardan biri olan GTA serisinden Rockstar Games bir çığır açan seri olmakla yetinmiyor. GTA San Andreas artık Android telefonlarda veya tabletlerde yer alıyor. Şimdiden indirip eğlenmeye başlasanız iyi olur.