“The Rock” Sporcular İçin Dwayne Johnson Özel Kulaklıklarını Satışa Sundu

Dwayne Johnson ya da Amerikan güreşi ligi WWE zamanından beri kullandığı lakabıyla The Rock kablosuz kulaklık modeli ile spor sırasında sizlere eşlik edecek.

İşte, JBL ve Under Armour iş birliği ile üretilen Project Rock kablosuz kulaklık, ünlü oyuncu Dwayne “The Rock” Johnson, sporcular için özel olarak üretilen kendi kablosuz kulaklıklarını satışa sundu. Project Rock kablosuz kulaklıklar aslında Under Armour Sport Wireless kulaklık modelinin The Rock versiyonu. Yıldızın imzası haline gelmiş olan Brahma Boğası sembolü taşıyan kulaklık ile dinlenilmesi için The Rock tarafından Iron Paradise Airwaves adlı bir Spotify oynatma listesi bile hazırlanmış. Hatta Under Armour bu kulaklık ile birlikte sporda giyebileceğiniz, Chase Greatness temalı spor giysileri ve ayakkabıları da piyasaya sürmüş durumda.

JBL teknolojileri donatılan kulaklık 5 dakikalık şarj ile 1 saatlik kablosuz kullanım sağlıyor. TalkThru işlevi ise müziği kısarak konuşma için optimize edilmiş mikrofonu aktif ederek yakınınızdakilerle rahat konuşmanızı mümkün kılıyor. 610 mAh batarya ise 16 saat gidiyor. Tam şarj ise 2 saat sürüyor. Kulaklıktaki mikrofonlar Siri veya Google Now komutlarını aktif etmek için de kullanılabiliyor. Şark içinse microUSB portu bulunuyor. Ürünün Bluetooth 4.1 destekli olduğunu da belirtelim. Dwayne “The Rock” Johnson’ın bu özel kulaklıklarına sahip olmak için 250 dolar, yani vergiler hariç yaklaşık 1200 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Kulaklıklarla birlikte Iron Paradise Airwaves adında bizzat Dwayne Johnson tarafından hazırlanan bir Spotify listesi de sizi bekliyor.