Uygun Fiyata 3 Tarafı Temperli Cam Kasa: Rampage Squadron İncelemesi

Özellikle gamer arkadaşlar arkadaşların aradığı bir özellik diyebiliriz. Bilgisayarınız ısınma vs sorunları ortadan kaldırabileceğiniz Rampage Squadron kasamıza beraber inceleyelim.

Rampage çıkardığı ürünler kalite olarak orta segment olup genellikle dış tasarımı ve oyuncuya yönelik üretmiş olduğu ürünler başarılı demek mümkün. Yeni aldığımız kasamızda hem bütçe dostu hemde 4 mm kalınlığındaki 3 tarafı temperli camı ile bilgisayarınızı daha düzenli şekilde koyabileceksiniz. Kasamızın ön tarafına baktığımızda 2 adet RGB aydınlatmalı 200mm büyüklüğünde fanları 7 adet RGB renk değiştirme imkanı bulunmakta ve ön tarafta bulunan temperli camı sayesinde daha serin bir havayı içeriye çekebiliyor ve hava sirkülasyonu rahat bir şekilde sağlanabilmesi için neredeyse bir parmaklık açık bulunmakta.

Üst tarafa baktığımızda manyetik filtresi ile kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Üst tarafa 360mm sıvı soğutmalı sistemizinizi takmanız için de alan mevcut. 2 adet açma kapama düğmesi, 2 adet 3.0 USB girişi ve 2 adet de 2.0 USB girişi bulunmakta. Yan taraflarında bulunan temperleri camlar daha koyu bir siyaha bürünmüş halde ve bunun sayesinde kablo kalabalığını dışarıdan bakıldığında görünmesi zor.

İç tarafa baktığımızda ilk olarak yeni nesil ekran kartlarını rahatlıkla sığdırabileceğiniz bir alan bulunmakta. 38,5 cm genişliği bulunan iç tarafta 2 adet 3.5inç HDD saklanabilir alanımız ve 2 adet de 2.5inc HDD/SSD alanlarımız bulunmakta.