Uygun Fiyatlı İyi Bir SSD Arıyorsanız Samsung 860 Evo

Samsung 860 Evo serisinde SATA ara biriminin limitlerine rağmen 860 EVO, 550MB/s ardışık okuma ve 520 MB/s ardışık yazma performansı vaat ediyor.

Günümüzdeki bilgisayar kullanıcıları bilgisayarlarının biraz daha hızlı olmasını istemektedir ve SSD tam olarak bu ihtiyacımızı karşılamakta. Samsung üretmiş olduğu SSD’lerle piyasada fiyat ve performans konusunda insanlara tam olarak verdiği vaati yerine getiriyor. 860 EVO bu sefer MLC yongalarıyla, parantez içinde daha önce 850 PRO’da MLC yongalara yer verilmişti, şimdiden söyleyeyim yine çıta oluşturacak bir SSD olarak geliyor.

Ana bilgisayar sisteminizle daha hızlı, daha akıcı iletişimden yararlanın. Gelişmiş ECC* algoritması ve yeni MJX denetleyicisi daha yüksek hızlar üretir ve iyileştirilmiş sıralı düzeltme Linux uyumluluğunu geliştirir. Gelişmiş mühendislik çalışmalarımız sayesinde, 860 EVO bilgisayar sizteminize daha uyumlu. Çoğu bilgisayar sistemlerinde Samsung serisinden bir SSD olması gerekiyor diyebiliriz.

Samsung 860 Evo serisini sizler için seçmemizin en büyük nedenlerinden biri de fiyatı. Yaklaşık 200 TL gibi bir rakamdan başlayan piyasadaki fiyatı evinizdeki veya iş yerinizdeki bilgisayarınızın hızlı çalışmasını sağlayacaktır.