Xiaomi Severler ve Kullanıcılarına Müjde!

Teknoloji dünyasına çok hızlı katılan ve bir anda bir çok markayı geride bırakan Xiaomi, artık Türkiye pazarında ithalatçı firma olmadan kendisi yer alacak.

6 haziranda Games Week İstanbul Fuarı’nda yer alacak. 6-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı Games Week 2018’in sürpriz bir konuğu olacak. E-ticaret sitesi GearBest ile ortak stant açacak olan Xiaomi, Türkiye pazarına adım atacağı ilk cihazı Redmi S2 akıllı cep telefonu modelini tanıtacak. GearBest’in, Xiaomi akıllı telefonlar ve ekosistem ürünler sergisini, 6-10 Haziran tarihleri arasında Gamesweek İstanbul’da gerçekleştireceği ve 6 Haziran tarihinde basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi. Xiaomi’nin Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı’nı seçmesi yakın zamanda tanıtılan oyuncu telefonu Black Shark’ın sergileneceği iddialarını da doğuruyor.

Hemen Türkiye’ye giriş yapmayacak, ilk olarak GearBest üzerinden satış yapacak ve 7 adet modeli ile kullanıcılar tarafına sunulacağı söylenmekte. Akıllarda ki en büyük soru teknik destek nasıl olacak? Xiaomi teknik destek için Genpa şirketi ile anlaşıp kullanıcılar için bu şekilde teknik destek verileceği belirtilmekte. Gönderimi ise Türkiye üzerinden yapılacağı açıklandı.