Youtube 301+ Problemi

Genel olarak video izlerken yorumları okumaktan veya yazmaktan ve beğenip beğenmeme gibi olayları genelde herkes yapmıştır. Genel olarak izlenme sayısını 301+ yazardı ve artık o sorunu çözüyor.

Her hangi bir video ne kadar izlendiği aslında daha fazladır hatta daha fazla beğeni veya beğenmeme almıştır. Bunun üzerine video yorumunun altında da çok yorum vardır. Kendi Tweet hesaplarından attıkları Tweet, bu konu ile bu zamana kadar neden böyle olduğunu ve çözümünü nasıl olduğunu paylaştılar.

Gerçek sayaçlarla ne kadar kişi izlediğini, ne kadar beğeni alıp almadığını net rakamlarla artık görebileceksiniz. Bu duruma en çok kanal sahipleri sevindi. Daha önceki zamanlar da 301 üstü olunca baya izlemiş derdik artık gerçek rakamları net olarak görmek mümkün. YouTube arka tarafta sahte izlenmeleri, botları işin içinden çıkararak gerçek rakamı vermeye çalışıyordu ve birkaç saat sonra genelde gerçek rakam geliyordu ekrana. YouTube bunu artık daha gerçek zamanlı yapacağını duyurdu ve böylece daha hızlı bir şekilde gerçek izlenme rakamlarına ulaşabileceğimizi paylaştı.