Yurt Dışı Hayalinizi Gerçekleştirmek için Tam Zamanı

Herkes farklı yerler, farklı hayatlar, farklı yaşantılar görmek için plan kurarlar ama çoğu kişi bunu gerçekleştiremez.

Özellikle Türkiye’den çıkıp yurtdışını görmek isteriz aslında Türkiye içerisinde keşfetmediğimiz çok yerler var fakat yine de dayanamayıp gitmek isteriz. Sizin için yaptığımız bu araştırma da anlatacağımız vizesiz hangi ülkelere gidilebilir?

1- Sırbistan

Hafta sonu tatili için en uygun yer olup, bütçenizi zorlamayacak bir tatil sizi bekliyor. Tarihi, kültürel mirası ve gece hayatı gibi tarz arayanlar için çok ideal.

2- Rusya

Soğuk ülke olarak bilinen fakat bir o kadar da yakınımızda ama gidemediğimiz yerlerden biri de Rusya. Dünya’nın en büyük siyaset güçlerine de sahip olduğu ülkeye vizesiz bir şekilde gitmeniz mümkün.

3- Tayland

Uzak doğunun en düşük bütçeli tatil seyahatine hazır mısınız? Kışkırtıcı güzelliği ve her adımı tarihle dolu olan bir ülke olup, ucuzluğu ile çekici kılıyor.

4- Ukrayna

İçi kıpır kıpır, eğlenceyi dorukta yaşamak isteyenler neden duruyorsunuz, tam sizlik olan bu turistik hayat sizi bekleyen çok güzel eğlenceler ve doğa harikaları ile içinizi ferahlatacak.

5- Brezilya

Gidiş mesafesi ne kadar uzak olsa da aslında bu uzaklığa kanıp, gitmemezlik yapmamanızı öneririz. Sıcak insanları, renkli bir hayatı görmek, hislerimizi uyandırmak için en güzel ülkeler arasında.

6- Arjantin

Türkiye’den yaklaşık 3 katı büyüklüğünde olan ve bununla beraber 40 milyona yakın nüfusa sahip bir ülke. Avrupalı koloniciler tarafından kurulmasının mirası ile Avrupalı bir yaşamı Güney Amerika’nın neşesiyle birleştirmiş, eğlenceli, canlı, renkli, demokrat, modern bir ülke.

7- Kıbrıs

Yavru vatanımız, dünyaca ziyarete uğrayan bir ülke olarak ve en yakın komşumuz olması ile turizm patlaması yaşanan bir yer olarak gözükmekte. Uçak biletini biraz erken rezervasyonla ve hafta içine denk getirirseniz de oldukça uygun fiyatla gidebilirsiniz.